917
13 Czerwca 2013

Parkomat

Jakiś czas temu miałem sytuację, że dostałem mandat 50 zł za brak biletu w miejscu postoju. Zrobiłem wówczas zdjęcie, aby mieć udokumentowane, że park...

Regulamin Portalu WYRZUĆ

Ostatnia aktualizacja 21.11.2012

 1. Każdy Użytkownik Portalu ,,Wyrzuć’’ zobowiązany jest, z momentem podjęcia czynności zmierzających do korzystania z portalu do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu. Przed swoim pierwszym wpisem w Portalu ,,Wyrzuć’’ należy uważnie przeczytać poniższy Regulamin.
 2. Korzystanie z Portalu ,,Wyrzuć’’ jest dobrowolne i bezpłatne.
 3. Użytkownik nie ma obowiązku logowania się. Portal ,,Wyrzuć’’ jest absolutnie anonimowy; adresy IP Użytkowników nie są przechowywane przez Portal.
 4. Portal ,,Wyrzuć’’ jest miejscem, które umożliwia prezentowanie różnych poglądów, tym samym Portal zezwala na polemikę na dowolny temat. Portal ,,Wyrzuć’’ nie weryfikuje treści zamieszczonych przez Użytkowników pod kątem ich prawdziwości lub rzetelności. Jednocześnie portal wyrzuć.pl nie ingeruje w przebieg ewentualnej dyskusji i wymiany spostrzeżeń między Użytkownikami.
 5. Publikować posty na Portalu ,,Wyrzuć’’ może każdy Użytkownik, który posiada dostęp do Internetu.
 6. Administratorzy i Moderatorzy Portalu ,,Wyrzuć’’ nie ponoszą odpowiedzialności za treści prezentowane przez Użytkowników.
 7. Administratorzy i Moderatorzy Portalu ,,Wyrzuć’’ nie odpowiadają za autentyczność informacji i danych podawanych przez Użytkowników, lub informacji o Użytkownikach udostępnianych innym Użytkownikom – Administratorzy i Moderatorzy nie mają możliwości zweryfikowania ich zgodności ze stanem rzeczywistym.
 8. Użytkownik nie ma możliwości zmiany treści (edycji) od momentu jego umieszczenia na portalu.
 9. Zabronione jest umieszczanie na Portalu jakiejkolwiek treści lub materiałów niezgodnych z obowiązującym prawem RP.
 10. Administratorzy i Moderatorzy Portalu ,,Wyrzuć’’ nie ponoszą odpowiedzialności za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania danych użytkowników i ich postów, lub modyfikacji treści umieszczonej w Portalu.
 11. Użytkownik ma możliwość podpisania każdego wpisu swoim pseudonimem, tzw. Nickiem.
 12. Nazwy Nicków nie mogą być adresami stron WWW.
 13. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego tematu, postu i komentarza który narusza regulamin forum albo netykietę.
 14. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo do redagowania i skracania treści umieszczanych przez Użytkowników.
 15. Administratorzy i Moderatorzy mają prawo usunąć temat, post, lub komentarz który jest obraźliwy lub/i narusza dobre imię osób publicznych, zawiera dane kontaktowe jak np. numery telefonów, adresy WWW, pocztowe i e-mailowe.
 16. Usunięciu lub modyfikacji mogą podlegać również posty:
  • nieczytelne pod względem stylistycznym,
  • napisane wyłącznie dużymi literami,
  • z rażącą ilością błędów ortograficznych,
  • błędne pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa,
  • o treści komercyjnej, reklamowej, promocyjnej.
 17. Administratorzy i Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia się ze swoich postępowań. Jeśli jednak wytłumaczą przyczynę np. usunięcia tematu/postu – będzie to tylko i wyłącznie kwestią ich dobrej woli.
 18. Zabrania się umieszczania na stronie linków reklamujących własne/konkurencyjne/inne produkty, lub strony internetowe bez wcześniejszego kontaktu z Administratorem.
 19. Niedozwolone jest wykorzystywanie Portalu, jego funkcjonalności w każdej płaszczyźnie lub poszczególnych usług dodatkowych (odpłatnych i nieodpłatnych) do innych celów - sprzecznych lub niewłaściwych - niż to wynika z charakteru i przedmiotu Portalu.
 20. Administrator jako właściciel i zarządca Portalu dołoży wszelkich starań, aby Portal oraz wszystkie usługi udostępniane za jego pośrednictwem działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń, jednakże Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zakłócenia niezawinione przez Administratora lub spowodowane siłą wyższą lub niedozwoloną ingerencją Użytkowników lub osób trzecich.
 21. Administrator zastrzega sobie prawo do czasowego całkowitego lub częściowego wyłączenia Portalu w celu jego ulepszenia, dodawania usług lub przeprowadzania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o tym Użytkowników.
 22. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może się zmieniać w trakcie działania Portalu. Zmiany stają się obowiązujące z chwilą opublikowania ich na tej stronie.

Serwis Wyrzuć powstał z myślą o tych, którym drobne rzeczy psują nastrój i odbierają możliwość cieszenia się pełnią życia. Chcemy dać Wam miejsce, gdzie napiszecie co leży Wam na sercu, co Was złości czy denerwuje.

Takie „wyrzucenie” z siebie ma poprawić Wam nastrój. Zadbajcie, by to miejsce miało właśnie taki charakter i pamiętajcie o kulturze wypowiedzi!