520
21 Stycznia 2013

W końcu będzie Do Rzeczy!

Doczekałem się! Już wkrótce ukaże się tygodnik Do Rzeczy! Już męczyło mnie to grzebanie po kilkunastu portalach, facebookach i innych. Mam nadzieję, ż...

Witamy

Do założenia portalu Wyrzuć nakłoniły Nas rozterki "dnia codziennego". Każdego dnia zmagamy się z problemami, kłopotami , ale również z tematami, którymi nie chcemy się podzielić nawet z najbliższymi. Uważamy bowiem, że są to tematy zbyt prywatne, intymne, czasami nawet "wstydliwe". Jednym ze znanych sposobów na takie kłopoty jest wizyta u psychologa . Jednak w dalszym ciągu często nie mamy tyle śmiałości i odwagi, aby zapukać do drzwi specjalisty.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć Wyrzuć. Portal ten ma w sposób całkowicie anonimowy pozwolić na swobodne wyrzucanie z siebie ciążących emocji, poruszanie trudnych tematów, rozterek życiowych. Chcemy, aby Wyrzuć stało się portalem, gdzie nie tylko wyrzucisz z siebie swoje problemy, ale również znajdziesz pomoc , lub zmniejszysz swój "bagaż" psychiczny .

Użytkownicy mogą poruszać tematy z każdej dziedziny życia, absolutnie bez ograniczeń! Zaznaczamy jednak już na samym początku, że nie pozwolimy jako Wyrzuć, aby portal stał się miejscem obrażania innych ludzi, innych kultur, innych wyznań religijnych. Będziemy w tych przypadkach bardzo stanowczy i tego typu wyrzuty będą usuwane .

Pomimo ciężkich i trudnych tematów, które będą budzić wiele emocji i kontrowersji, chcemy promować wysoki poziom dyskusji oraz kulturalnego wypowiadania się w sieci.

W przyszłości będziemy chcieli zaprosić do współpracy z Wyrzuć specjalistów z takich dziedzin jak psychologia, socjologia, którzy będą zamieszczać na portalu swoje porady, rozwiązania niektórych często spotykanych problemów.

Oddajemy Wam w ręce portal, dzięki któremu, w momencie "gorszego dnia" , przypływu złości i zdenerwowania będziecie mogli wyrzucić to z siebie. Zobaczycie, że wyrzucenie z siebie złych emocji zdecydowanie poprawi Wasze nastawienie do otaczającego świata.

Zespół Wyrzuć

Użytkownicy mogą poruszać tematy z każdej dziedziny życia, absolutnie bez ograniczeń!

Zaznaczamy jednak już na samym początku, że nie pozwolimy jako Wyrzuć, aby portal stał się miejscem obrażania innych ludzi, innych kultur, innych wyznań religijnych. Będziemy w tych przypadkach bardzo stanowczy i tego typu wyrzuty będą usuwane .